Eurojackpot na telefonie. Jak grać kupony?

Loteria Eurojackpot kusi niebagatelnie dużymi wygranymi z wieloma zerami. Czy jest jakiś sposób na to, by postawić kupon na telefonie?

Eurojackpot na telefonie. Jak grać kupony?
Eurojackpot na telefonie. Jak grać kupony?

Eurojackpot – tylko dla tych, którzy celują w ogromne wygrane

Zakłady bukmacherskie czy gry takie jak Keno online oferują spore pieniądze do wygrania, jednak najczęściej suma zysków nie przekracza miliona złotych w jednym kuponie. W przypadku Eurojackpot jest zupełnie inaczej, ponieważ mówimy o loterii o zasięgu europejskim, gdzie na sporym obszarze walczy się o naprawdę ogromne środki. Przykładów ostatnich wygranych można by było przytaczać bardzo długo, ale wystarczy wspomnieć, że w Polsce mamy już osoby, którym udało się zdobyć w tej grze 96, 193 czy nawet 206 milionów złotych. I mowa tu tylko o trzech najwyższych wygranych z masy innych.

Dostęp do loterii Eurojackpot mają mieszkańcy takich krajów jak chociażby Niemcy, Włochy, Hiszpania, Holandia czy Norwegia. Łącznie jest to 18 państw. Nic zatem dziwnego, że suma wygranych przyprawia o zawrót głowy i jest nieporównywalnie wyższa od tych, jakie spotkać można przy grach krajowych.

STS kod promocyjny 2022
Darmowy bonus 1640 PLN w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Podstawowa wygrana w loterii Eurojackpot to 10 milionów euro. Gdy ktoś jej nie zdobywa, następuje kumulacja, której maksymalna wartość to 120 milionów euro. Kwoty wyrażane są w unijnej walucie nie bez powodu – jeśli wygrywa Polak, może zdecydować, czy chce otrzymać zysk w złotówkach, czy też w euro.

Jak grać w Eurojackpot w Polsce?

Na pewno Eurojackpot zasady nie są skomplikowane i bez większego problemu każdy je zrozumie w ciągu chwili. To tylko dodaje tej grze uroku, gdyż nie tylko można w niej sporo wygrać, ale także nie trzeba przy tym szczególnie się namęczyć. Co więcej, kupon można postawić nawet na chybił trafił, więc nie jest w takim przypadku potrzebne nawet typowanie liczb.

Aby grać w Eurojackpot, potrzebujemy albo konta w Lotto przez internet, albo udania się do punktu stacjonarnego. Kolektur naziemnych jest w naszym kraju całe mnóstwo i każdy bez żadnego problemu na pewno znajdzie przynajmniej jedną w swojej najbliższej okolicy. Mimo wszystko, trudno jest ukryć to, że to granie online jest wygodniejsze i zapewnia większe możliwości np. W postaci tak zwanej subskrypcji kuponu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jeżeli wybieramy Eurojackpot online, nie pozostaje nam nic innego jak odwiedzić oficjalny portal Lotto i utworzyć tam profil gracza. Nawet z weryfikacją nie jest to proces długotrwały. I co równie istotne – do wszystkiego nie jest potrzebne nawet uruchomienie komputera. Można poradzić sobie z całością, korzystając jedynie z wersji mobilnej.

Sporą zaletą Eurojackpot jest od pewnego czasu również to, że losowania odbywają się dwa razy w tygodniu. Jeszcze do niedawna było inaczej i rozstrzygnięcia padały jedynie w piątki. Teraz dochodzi do tego jeszcze wtorek. Jest tak od 29 marca 2022 roku.

Czy można grać w Eurojackpot na telefonie?

Eurojackpot jest coraz popularniejszą loterią, bo zapewnia ogromne wygrane, a pieniądze w dzisiejszych czasach przydają się bardziej, niż kiedykolwiek. Jeżeli tylko chcemy, możemy postawić kupon w tej loterii nie tylko w kolekturze czy na komputerze stacjonarnym. Warto wiedzieć też na pewno, jak działa Eurojackpot na telefonie.

Lotto nie mogło nie przygotować dla swoich klientów aplikacji mobilnej. Program na telefony pozwala na granie zakładów we wszystkich loteriach, jakie są dostępne online. Oprócz gier jak Lotto, Mini Lotto czy Keno znajdziemy również tak zwane Gierki, a więc produkcje przypominające gry rozrywkowe, w których są do zdobycia prawdziwe pieniądze.

Aplikacja mobilna Lotto online jest dostępna na systemy Android, iOS oraz na urządzenia marki Huawei. Pobiera się ją za darmo, a już podczas grania za jej pomocą nie występują jakiekolwiek limity. To ostatnie oznacza, że zarówno na telefonie, jak i komputerze można zarobić dokładnie tyle samo. Innymi słowy – be względu na to, jak stawiamy kupony w Lotto, zawsze jest szansa na taki sam zysk.

Nie mogło być inaczej i w apce od Lotto znajduje się także Eurojackpot. Ta europejska loteria z ogromnymi wygranymi jest dostępna na telefony i można stawiać kupony w niej w zasadzie w każdym miejscu, gdzie jest dostęp do internetu. Za granie zakładów mobilnych nie jest pobierana jakakolwiek dodatkowa opłata.

Eurojackpot - do wygrania nawet pół miliarda złotych!
Eurojackpot – do wygrania nawet pół miliarda złotych!

Czy warto grać w Eurojackpot na telefonie czy w internecie?

Świat idzie do przodu, dlatego też Eurojackpot w internecie raczej dla nikogo nie jest już czymś zadziwiającym. Oczywiście, niektórzy nadal są ostrożni w kwestii nowości, ale takich osób zdaje się być coraz mniej.

Czy warto grać w Eurojackpot w internecie? To pytanie, na które powinien odpowiedzieć sobie każdy z osobna. Wszystko toczy się przecież o pieniądze – trzeba najpierw wydać je na kupon, by potem móc coś zarobić. Niektórzy lubią loterie, w których liczy się szczęście, a inni wolą zakłady bukmacherskie, gdzie można wygrać dzięki znajomości sportu.

Na pewno możliwość grania w Eurojackpot na telefonie jest dużym ułatwieniem dla osób, które nie mają zbyt wiele wolnego czasu, by korzystać z tradycyjnej wersji portalu Lotto online. I najważniejsze – nic dodatkowo za to się nie płaci, a wygrać można dokładnie tyle samo, co w kolekturach.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 178

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce