Fortuna Happy Hours, czyli większe wygrane w niedzielę!

Koniec tygodnia, koniec miesiąca – 30 czerwca to świetna okazja do tego, by zarobić więcej, niż zwykle! Oto Happy Hours w Fortunie, czyli bonus 14 procent od zyskanych środków!

Fortuna Happy Hours, czyli większe wygrane w niedzielę!
Fortuna Happy Hours, czyli większe wygrane w niedzielę!

Fortuna powiększa wygrane!

Promocja obowiązuje tylko w dniu 30 czerwca. Jeżeli chcesz z niej skorzystać, musisz posiadać konto na stronie marki Fortuna.

Przypominamy, że opisywany bukmacher nie tylko pozwala na obstawianie wydarzeń sportowych, ale także pokazuje darmowe mecze!

etoto kod bonusowy. Freebet 20 PLN
etoto kod bonusowy. Freebet 20 PLN

Przy rejestracji można wpisać Fortuna kod promocyjny. Obecny bonus powitalny na start dla nowych klientów to nawet 1000 PLN przy wpłacie numer jeden!

Bonus w Fortuna Online!

Happy Hours rozpoczynają się o godzinie 15 i potrwają przez 120 minut, czyli do 17.

W ofercie liczą się jedynie kupony AKO oraz MAXIKOMBI za stawkę wynoszącą 20 PLN lub więcej. Każdy zakład kwalifikacyjny musi składać się z minimum 3 zdarzeń.

Tylko mecze z piłki nożnej brane są pod uwagę przy przyznawaniu bonusowych wygranych. Każdy typ musi być z oferty prematch, a więc Zakłady Na Żywo nie są brane pod uwagę.

Lubisz stawiać Wirtualne Sporty? W tym przypadku będziesz musiał sobie to darować, gdyż promocja ich nie uwzględnia!

Kuponu zagranego z myślą o tej promocji nie możesz łączyć z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym. Musisz też mieć pod uwagę, że nie możesz zagrać go w punkcie stacjonarnym!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce