Fortuna na weekend, czyli piłkarskie TOP 20 z nagrodami!

Obstawianie piłki nożnej to dla wielu typerów prawdziwa weekendowa tradycja. W promocji Piłkarskie TOP 20 w Fortunie do zgarnięcia jest nawet 500 złotych, a to tylko jedna z dwudziestu nagród!

Fortuna na weekend, czyli piłkarskie TOP 20 z nagrodami!
Fortuna na weekend, czyli piłkarskie TOP 20 z nagrodami!

Piłkarskie TOP 20 – bonusy do zdobycia!

Promocja dostępna jest na stronie internetowej oraz w aplikacji przygotowanej przez markę Fortuna. Bez względu na kanał, nie ma najmniejszego znaczenia czy zagramy LIVE, czy pre-match.

Fortuna kwalifikuje do oferty tylko i wyłącznie tych graczy, którzy w dniach 23-25 sierpnia postawią co najmniej trzy kupony z minimum jednym typem z piłki nożnej. Tutaj nie ma nic trudnego!

Fortuna i liga typerów online

Co można wygrać? Jak przyznawane są nagrody? Wszystko sprowadza się do osiągania jak najwyższego obrotu podczas trwania promocji. Nie liczy się to, czy kupony będą wygrane, czy też przegrane!

Takie nagrody zostały przygotowane przez bukmachera:

  • miejsca 1-5:  bonus gotówkowy (nie FKP) 500 zł,
  • miejsca 6-10: karta Empik 300 zł,
  • miejsca 11-15: karta Empik 200 zł,
  • miejsca 16-20: karta Empik 100 zł.

Brak konta na stronie marki Fortuna? Żaden problem, bo rejestracja jest tutaj bez weryfikacji! Wszystko można załatwić w kilka chwil, a dodatkowo do wykorzystania jest kod promocyjnyBETONLINE„.

Nowi gracze na start otrzymują w Fortunie nawet 1000 PLN, a do tego masę innych ciekawych dodatków jak Zakład Bez Ryzyka!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce