Jak dużo zarabiać na obstawianiu meczów?

Na pewno znajdą się wśród was osoby, którym nie wystarcza na obstawianiu zarabianie stu czy dwustu złotych raz na jakiś czas. I właśnie dla kogoś takiego powstał ten tekst – zobaczcie, jak można zgarnąć duże pieniądze u bukmachera!

Jak dużo zarabiać na obstawianiu meczów?
Jak dużo zarabiać na obstawianiu meczów?

Bukmacherka. Jak zarabiać pieniądze?

Na bukmacherce da się zarabiać (mniej lub więcej – chodzi o to, by być na plus) i co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Chodzi jednak przede wszystkim o tym, by zdobywać w ten sposób środki dość regularnie, a nie jedynie od czasu do czasu.

Rekordowa wygrana w zakładach bukmacherskich w wysokości miliona czy dwóch potrafi pobudzić nawet najbardziej leniwą wyobraźnię. Czy jednak naprawdę da się zdobywać na typowaniu aż tak duże sumy?

Betfan kod promocyjny na bonus
Betfan nowy bonus dla graczy za darmo

Obstawianie meczów nie należy do najłatwiejszych rzeczy pod słońcem. Trzeba wykazać się przy nim sporą cierpliwością, wiedzą i spostrzegawczością. Owszem, mogą zdarzyć ci się spore wygrane, ale chwilę później możesz też dużo przegrać. Najważniejsze to znaleźć w tym wszystkim złoty środek.

Obstawianie meczów – łatwy i szybki zarobek?

Jeżeli interesuje cię szybki zarobek, już teraz możesz sobie darować obstawianie w STS czy innych miejscach. Zakłady bukmacherskie to miejsce dla tych, którzy lubią pracować na swój sukces, a nie liczą na drogę na skróty.

zarabianie na stawianiu meczów
zarabianie na stawianiu meczów

Uważasz, że jesteś w stanie wykazać się cierpliwością i wytrwałością w dążeniu do celu? W takim razie pierwszy krok już za tobą – teraz pozostaje ci zdobywanie wiedzy i praktykowanie obstawiania!

Ile można wygrać u bukmachera?

Pamiętaj przede wszystkim o tym, by grać tylko za takie pieniądze, które jesteś w stanie przegrać i jednocześnie nie sprawi to, że twój domowy budżet straci fundamenty. Nigdy nie graj za ważne oszczędności i nie powiększaj nałożonego przez siebie limitu tylko dlatego, że znalazłeś „pewniaka”!

Wygrywanie ma być dla ciebie przyjemnością, dlatego zawsze pewną sumę zdobytych pieniędzy wydawaj na coś, co chcesz. Staraj się też z wygranych odkładać coś na obstawianie innych meczów.

ile można zarobić u bukmachera?
ile można zarobić u bukmachera?

W ten sposób pomału zbudujesz sobie pulę, z której będziesz mógł „wyciągać” nieco złotówek, nie angażując pieniędzy zarabianych na bieżąco.

Jak dobrze obstawiać sport u bukmachera?

Każdy gracz zakładów bukmacherskich chciałby od razu trafiać kupon za kuponem i powiększać konto o tysiące złotych. Tak się jednak nie da i musisz być tego świadomy.

Może też zdarzyć ci się czarna seria i przegrasz większość tego, co do tej pory zyskałeś. Takie sytuacje w bukmacherce wcale nie są rzadkością, ale najważniejsze to zachowywać wówczas zimną krew i być konsekwentnym!

wysokie wygrane bukmacherka
wysokie wygrane bukmacherka

Wysokie zarobki u bukmachera nie są mitem, ale trzeba mieć solidne podstawy do tego, by zdobywać pieniądze w ten sposób. Zacznij od budowania kapitału i dopiero próbuj go pomnażać.

STS bonus bez depozytu

Pamiętaj – zawsze analizuj mecze we własnym zakresie. W dłuższej perspektywie w ten sposób bardziej sobie pomożesz niż zaszkodzisz. Najgorsze, co możesz zrobić, to liczyć jedynie na gotowce z internetu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nie masz jeszcze konta u bukmachera? ZOBACZ VIDEO, w jaki sposób odebrać 29 PLN na obstawianie w STS. Nie musisz przy tym wpłacać ani złotówki!

bonus bez depozytu w sts 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 6

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce