Kolejna edycja promocji Kasozwrot w eToto!

Nowo zarejestrowani w eToto po raz kolejny mają możliwość odebrania bonusu powitalnego w postaci tak zwanego Kasozwrotu. Przeczytajcie, na czym dokładnie polega ta promocja!

Kolejna edycja promocji Kasozwrot w eToto!
Kolejna edycja promocji Kasozwrot w eToto!

Bonus powitalny eToto do tej pory wynosił 500 PLN i stanowił 100% pierwszego depozytu na konto bukmacherskie. Teraz nadal można z niego korzystać, ale można też wybrać drugą drogę i postawić na Kasozwrot do kwoty 50 PLN.

Kasozwrot to nic innego jak cashback za przegrany kupon. Jeżeli dokonasz pierwszego depozytu do eToto, a następnie twój pierwszy zagrany kupon okaże się nietrafiony, dostaniesz pełny zwrot stawki do maksymalnej możliwej kwoty.

Poniżej prezentujemy grafikę, w której krok po kroku wyjaśniony jest sposób, w jaki można odebrać bonus w eToto. Przypominamy, że rejestracja w formularzu rejestracyjnym zajmuje tylko około 60 sekund!

bonus etoto jak odebrać?

Konto bukmacherskie jest całkowicie darmowe dla każdego. Warto dodać, że Kasozwrot dostępny jest od dnia 4 sierpnia, ale mogą z niego skorzystać także ci, co dokonali rejestracji wcześniej. Oczywiście tylko pod warunkiem, iż nie korzystali jeszcze z żadnego bonusu powitalnego oraz innych podobnych akcji organizowanych przez bukmachera.

Typ objęty cashbackiem musi posiadać co najmniej trzy możliwe wyniki. Nie liczą się zatem typy na to, kto rozpocznie mecz, kto awansuje do kolejnej fazy albo kto zwycięży daną walkę bokserską czy KSW.


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce