Konkurs bukmacherski na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

Bukmacher LVBet przygotował ofertę specjalną w postaci konkursu bukmacherskiego, w którym w każdej kolejce można zdobyć nawet 600 PLN! Sprawdź szczegóły już teraz!

Konkurs bukmacherski na Ligę Mistrzów i Ligę Europy
Konkurs bukmacherski na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

Obstawianie Ligi Mistrzów to niezwykle interesujące zajęcie, które dostarcza ogromnych emocji. Nic dziwnego, że najnowsza oferta LVBet cieszy się ogromną popularnością wśród graczy.

Jeżeli chcesz zapisać się do konkursu i powalcz z innymi o nagrody, wystarczy, że wypełnisz formularz rejestracyjny na oficjalnej stronie LVBet. Masz już profil gracza? To ułatwia zadanie – zaloguj się i rozpocznij grę już teraz!

W ramach promocji liczą się tylko kupony zagrane za 10 PLN, które będą zawierały zakłady na mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Co najważniejsze, punkty do turnieju przyznawane są zarówno za kupony wygrane, jaki przegrane.

  • Punkty za WYGRANE zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji
  • Punkty za PRZEGRANE zakłady: stawka x ilość selekcji

Pamiętaj, że możesz oglądać mecze w internecie za darmo i to zupełnie legalnie. Prawa do pokazywania LM i LE w tym sezonie posiada przede wszystkim Polsat Sport, ale jedno spotkanie w tygodniu udostępniać ma również TVP!

Ile można wygrać w promocji LVBet? W każdej kolejce nawet 600 PLN, natomiast w wielkim finale – 2000 PLN!

Masz już swoje typy na Ligę Mistrzów? 😉


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce