Mecze Ligi Mistrzów. Jak obstawiać, żeby wygrywać więcej?

947

Każdy chce obstawiać i jednocześnie wygrywać. Najlepiej zawsze – jak najwięcej. Czy jest na to jakiś sposób? Okazuje się, że tak. Sprawdźcie, jak można na meczach Ligi Mistrzów zdobywać wygrane wyższe aż o 12 procent! 

Mecze Ligi Mistrzów. Jak obstawiać, żeby wygrywać więcej?

Najlepsze typy bukmacherskie

Każdego gracza szukającego skutecznych typów na Ligę Mistrzów, bez wątpienia interesują przede wszystkim najlepsze typy bukmacherskie. Trudno się dziwić, bo przecież bez odpowiednich faworytów nie jesteśmy w stanie zarobić, a co za tym idzie nasze starania u bukmachera online mogą pójść na marne.

sts freebet za darmo
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Obstawianie bez podatku tylko dla graczu www.Totolotek.pl!

Interesującą kwestią jest obstawianie meczów bez podatku. Internetowy bukmacher Totolotek z okazji meczów Ligi Mistrzów organizuje specjalną akcję promocyjną, w ramach której gracze nie płacą standardowej stawki 12% podatku od wkładu własnego. Co to właściwie oznacza? Przede wszystkim to, iż może on wygrywać znacznie więcej, niż normalnie i to bez konieczności „dostawiania” do kuponu kolejnych typów!

Jak wygrywać więcej w bukmacherce?

Aby zdobywać wyższe wygrane za obstawianie meczów, wystarczy obstawiać w Totolotku kupony proste TotoMix bądź Live na mecze Ligi Mistrzów. Oferta bez podatku jest dodawana do kuponu automatycznie, dzięki czemu działania gracza ograniczają się tylko do tego, co zwykle, a więc znalezienia odpowiednich typów.

Obstawianie Ligi Mistrzów 2018
Obstawianie Ligi Mistrzów 2019

Osoby, które chcą wygrywać więcej, muszą pamiętać, że kurs promocyjny w przypadku promocji bez podatku musi wynosić więcej niż 2,00, natomiast pojedynczy typ nie może być wyceniany na mniej niż 1,06.

Obstawianie meczów Ligi Mistrzów to naprawdę świetna zabawa, którą warto się zainteresować!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl