Krzysztof Piątek w Milanie. Etoto ma już zakłady specjalne!

550

Etoto posiada w ofercie zakłady specjalne na występy Krzysztofa Piątka w Milanie. Już teraz możecie sprawdzić aktualne kursy oraz inne promocje w tym portalu!

Krzysztof Piątek w Milanie. Etoto ma już zakłady specjalne!
Krzysztof Piątek w Milanie. Etoto ma już zakłady specjalne!

Zakłady specjalne w Etoto

Każda osoba zarejestrowana w Etoto może w ciągu roku obstawiać różnego rodzaju zdarzenia z działu tak zwanych zakładów specjalnych. Znaleźć tam można nie tylko coś, co ściśle związane jest ze sportem, ale również elementy ze świata gospodarki czy polityki.

Dzień przed prawdopodobnym debiutem Piątka w AC Milanie marka Etoto opublikowała cztery typy dotyczące gry polskiego napastnika w Serie A. Poniżej podajemy wam, co dokładnie można wytypować i po jakim kursie.

  • K. Piątek zdobędzie hat-trick w sez. 2018/19 – 10.00
  • K. Piątek zdobędzie przynajmniej 7 goli dla Milanu – 2.00
  • K. Piątek zdobędzie przynajmniej 8 goli dla Milanu – 2.40
  • K. Piątek – gol i asysta w jednym meczu w barwach Milanu – 2.8

Patrząc na powyższe dane, nietrudno jest dojść do wniosku, że piłkarscy eksperci wróżą dość dobrą przyszłość Piątkowi. Jeżeli nasz reprezentant w Serie A zdobędzie co najmniej 7 goli, będziecie mogli prawie podwoić zagraną stawkę, co w przypadku długoterminowych zakładów nie jest wybitnym osiągnięciem.

sts kod promocyjny na start
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Znacznie pokaźniejsze zyski można zgarnąć w przypadku minimum trzech bramek Piątka w jednym meczu. To – niestety – wydaje się jednak mało prawdopodobne i stąd też kurs wynoszący aż 10!

Do obstawiania zakładów specjalnych wymagane jest konto u bukmachera Etoto. Jeżeli jeszcze go nie posiadacie, możecie dokonać rejestracji w każdej wolnej chwili. Pamiętajcie, że przy zakładaniu konta można otrzymać specjalny prezent na start.

Bonus powitalny Etoto jest często wybierany przez wielu typerów. Możecie w każdej chwili przekonać się na własnej skórze dlaczego jest tak, a nie inaczej!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl