KSW 46. Typowanie i stream online

1 grudnia w Arenie Gliwice odbędzie się KSW 46. Gdzie dostępne jest typowanie i można znaleźć stream online z tego wydarzenia? Sprawdzamy!

KSW 46. Typowanie i stream online
KSW 46. Typowanie i stream online

Na KSW 46 nie będzie miał miejsca żaden freak fight. Dla niektórych to zła wiadomość, jednak absolutnie to nie oznacza, że gala nie będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem. Według informacji organizatora, na event sprzedano dokładnie 15 tysięcy biletów.

KSW 46 meczyki – Klikasz i oglądasz! 

W walce wieczoru na KSW 46 zobaczymy pojedynek Mameda Khalidova z Tomaszem Narkunem. Nie będzie to jednak starcie o pas mistrzowski, a przede wszystkim prestiż i wola rewanżu za ostatnią walkę!

Jaki kod promocyjny podać u bukmachera?

Rozpoczęcie właściwej części gali zaplanowano na 20.00, ale już godzinę wcześniej rozpocznie się studio oraz będzie można obejrzeć pierwsze pojedynki z fight cardu.

Żaden legalny bukmacher w naszym kraju nie przygotował dla swoich użytkowników darmowej transmisji z opisywanego wydarzenia. Wszyscy jednak zdecydowali się na opublikowanie kursów, a czasem nawet organizację wyjątkowych promocji bonusowych.

Obstawianie KSW to świetna sprawa i to nie tylko dla miłośników mieszanych sztuk walki. Jeżeli chcecie przeżyć sportowe emocje, a jednocześnie coś wygrać – może to jest właśnie dla was idealne rozwiązanie? 😉

Kod bonusowy „BETONLINE” – limitowana oferta specjalna tylko na www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce