Legalny bukmacher Forbet. Oferta 2022

Bukmacher Forbet oferta na rok 2022. To jeden spośród najmłodszych na naszym rodzimym rynku legalnie działający bukmacher. Swoją działalność rozpoczął oficjalnie w roku 2016, kiedy to otrzymał również licencję z Ministerstwa Finansów. Jest to przedsiębiorstwo, które stawia głównie na internetowe zakłady, chociaż także od pewnego czasu, posiada własne stacjonarne punkty.

Legalny bukmacher Forbet. Oferta 2021
Legalny bukmacher Forbet. Oferta 2022

Jak wygląda serwis buka Forbet?

Strona internetowa bukmachera Forbet, jest intuicyjna i przejrzysta. W przeciwieństwie do większości bukmacherów, u tego buka postawiono na jasną graficzną szatę, niemniej jednak zielono-granatowe elementy dopełniają całości. Podział witryny jest bardzo podobny do tych, które zostały zastosowane u innych bukmacherów. Po lewej stronie znajduje się lista dostępnych dyscyplin, po środku zaś slajder z promocjami i newsami, a jeszcze niżej zakłady przedmeczowe i na żywo. Z kolei zaś po stronie prawej, znaleźć można kupony do obstawiania, jak i kalkulator, na którym będzie można przeliczać wartości posiadanych kuponów. Wyszukanie właściwych rozgrywek, ligii, czy też sportu nie sprawi nam żadnego problemu – tym bardziej, iż nad listą dyscyplin została zamieszczona wyszukiwarka, popularne sporty i tak zwany filtr czasu. Na górze znajdziemy też zakładkę z zakładami live, mobilną aplikacją, wirtualnymi sportami i promocjami.

Od pewnego czasu dostępne są też w Forbet karty online. Znajdziemy w dziale TVbet takie produkcje jak wojna, poker oraz blackjack.

Licencja otrzymana z Ministerstwa Finansów

Forbet, jak każdy spośród legalnych bukmacherów, otrzymał licencję od Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów bukmacherskich. Forbet ma także pozwolenie na urządzanie wzajemnych zakładów, które zostało również wydane przez Ministerstwo Finansów Rzeczypospolitej Polskiej. Należy mieć na uwadze, iż zawsze udział w nielegalnie organizowanych hazardowych grach, obarczony jest prawnymi konsekwencjami. Hazard zawsze wiąże się z jakimś ryzykiem.

fortuna kod na bonus za darmo
fortuna kod na bonus za darmo

Jak zarejestrować się w Forbet?

Niestety w przypadku bukmachera Forbet nie została jak na razie wprowadzona opcja szybkiej rejestracji. Żeby móc obstawiać zakłady, trzeba będzie zatem przejść przez pełny proces. Składać się on będzie z trzech kolejno następujących po sobie kroków. W pierwszym trzeba podać istotne dane, takie jak hasło i nazwa użytkownika i adres mailowy, w drugim zaś imię, nazwisko, numer telefonu, adres, a w trzecim chociażby numer i serię dowodu osobistego, numer PESEL, kod promocyjny i numer konta bankowego.

Proces rejestracyjny nie jest nazbyt długi, niemniej jednak można napotkać na niewielką przeszkodę. Pomimo tego, iż zdjęcie dowodu osobistego będzie zgodne z wymogami, może się okazać, iż przez kilka minut nie będziemy mogli go wgrać. Dopiero po upływie pewnego czasu – między innymi pod wyjściu, jak i ponownym wejściu na witrynę buka – powinno udać się nam zakończyć całość rejestracji. Niemniej jednak zdecydowaną zaletą bukmachera Forbet, jest szybki proces weryfikacji.

Forbet kod promocyjny brzmi BETONLINE i może być wpisany tylko przy zakładaniu konta. Rejestracja jest darmowa, a dzięki niej do zdobycia jest ponad 2000 PLN ekstra na start, w tym specjalny Forbet MaxiZysk!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Doładowywanie konta i wypalanie środków

Wpłaty środków na nasze konto gracza, możemy dokonać poprzez przelanie środków z bankowego konta w ramach internetowych płatności (Tpay, PayU, czy też Dotpay), ale też portfeli elektronicznych (Skycash, paysafecard). Mamy również możliwość skorzystania z karty kredytowej.

Minimalną stawką zasilenia będzie 1 złotych, zaś najmniejsza stawka potrzebna celem obstawiania zakładu, wynosi 1 złotych.

Wypłacenie środków może następować tylko na bankowe konto, które zostało podane podczas rejestracji. Wypłaty realizowane są w 48 godzin od poniedziałku do piątku, poza dniami świątecznymi. W dziale księgowym, płatności zlecane są zwykle pomiędzy 8 a 12 również w dni robocze. Możemy wypłacić minimalnie 1 złotych.

Forbet aplikacja mobilna 2021
Forbet aplikacja mobilna 2021

Gdzie możemy grać i sprawdzić wyniki z forBET?

Forbet w swojej ofercie posiada także opcję obstawiania kuponów:

  • za pośrednictwem internetu (nie tylko poprzez witrynę internetową, która została dostosowana do komputerów stacjonarnych, ale i do urządzeń mobilnych). Zaś od niedawna mamy możliwość pobrania aplikacji na systemy Android i iOS,
  • w punktach stacjonarnych (ta możliwość została udostępniona niedawno, a pomimo tego Forbet ma już w posiadaniu aż 82 takie miejsca).

Najwyższe spośród kursów bukmacherskich

To jedna spośród zdecydowanie najmocniejszych stron buka Forbet. Tym bardziej, jeżeli chodzi nam o piłkę nożną. W wielu różnych ligach marże są dosyć niskie, a co za tym idzie Forbet może wystawić najwyższe możliwe kursy. Mowa tutaj głównie o Serii A, La Lidze, Ekstraklasie, czy też Premier League. Warto wymienić tutaj również żużel. Na tenże sport, bukmacher wystawił najwyższe z możliwych kursów. Niemniej jednak, trochę gorzej prezentuje się oferta na kursy NHL czy też NBA.

Jak możemy łatwo zauważyć, bukmacher Forbet jest jednym spośród najlepszych na rynku buków działających online, jeżeli mamy na myśli wysokość kursów. Ponadto wprowadza on nierzadko promocje, mające wpływ na obniżenie marży.

Pomocny podczas obstawiania zakładów, może stać się dla nas tak zwany Betmarket. Jest to podstrona internetowa, gdzie znajdują się przykładowe zakłady z możliwością samodzielnego ustalania wysokości kursów, wybrania pomiędzy zakładami systemowymi i prostymi, albo ustalenia liczby zdarzeń.

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 11

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce