Misja z bonusem 60 PLN w Betclic!

49

Obstawiaj aktywnie w tym tygodniu, a na początku przyszłego na twoje konto trafi 60 PLN! Dowiedz się, na czym polega najnowsza misja bukmacherska od Betclic!

Misja z bonusem 60 PLN w Betclic!
Misja z bonusem 60 PLN w Betclic!

Betclic 60 PLN bonusu!

W ramach promocji wystarczy postawić trzy zwycięskie kupony zawierające zdarzenia tenisowe na żywo. Każdy zakład musi być SOLO.

Do akcji specjalnej od Betclic każdy gracz musi się zapisać. Jeżeli tego nie zrobi, zagrane zakłady nie będą brane pod uwagę przy przyznawaniu bonusowych środków.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Misja: Tenis na żywo!

Nie jest ci w tym przypadku potrzebny żaden Betclic kod promocyjny. Wszystko sprowadza się jedynie do obstawiania tenisa w Zakładach Live na stronie lub w aplikacji Betclic.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.etoto.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: KOD500) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 50 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Co zrobić, by otrzymać bonus 60 PLN:

  • Zagraj trzy wygrane kupony między 22 a 28 lipca
  • Minimalny kurs: 2.00
  • Minimalna stawka: 20 złotych
  • Tylko mecze tenisowe
  • Tylko SOLO!

Bonus Betclic przyznany będzie w dniu 29 lipca. Każdy, kto go otrzyma, będzie mógł ekstra środki wykorzystać na obstawianie dowolnego sportu, a nie tylko tenisa.

Jeżeli chcesz brać udział w tej oraz innych promocjach, musisz mieć darmowe konto w Betclic. Co za tym idzie – przy zapisywaniu się możesz odebrać bonus powitalny do 500 PLN!

Zapisz się do naszych powiadomień, by nie przegapić żadnej innej promocji od Betclic oraz innych bukmacherów legalnych w naszym kraju!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.