Najlepszy bonus BetClic. Jak go odebrać?

497

Jeżeli chciałbyś odebrać bonus w BetClic, na pewno szukasz informacji o tym, by zyskać jak najwięcej. Przeczytaj, co warto wiedzieć przed zapisaniem się do bukmachera!

Najlepszy bonus BetClic. Jak go odebrać?
Najlepszy bonus BetClic. Jak go odebrać?

BetClic bonus na start

Na naszej stronie można przeczytać o tym, jak obstawiać w BetClic. To propozycja dla początkujących albo po prostu tych, którzy w ostatnim czasie nie mieli okazji obstawiać meczów online i chcą przypomnieć sobie pewne podstawy.

BetClic bonus powitalny to prezent, jaki można zgarnąć jedynie przy zakładaniu konta typerskiego. Niektórzy korzystają z takich premii w ciemno, a inni – wręcz przeciwnie. Warto, mimo wszystko, wiedzieć, co firma bukmacherska daje na start.

BetClic kod promocyjny. Wykorzystałeś "KOD500"?
BetClic kod promocyjny. Wykorzystałeś „KOD500”?

Kod bonusowy w BetClic

Jeżeli tutaj Czytelnik trafił, prawdopodobnie interesuje go najlepszy bonus powitalny. Jak taki odebrać u bukmachera BetClic? Czy to coś trudnego?

Przy rejestracji konta do obstawiania podaje się kilka danych na swój temat. Można też wpisać BetClic kod promocyjny, czyli hasło dla najbardziej wymagających. Jak ono brzmi? Łatwo zapamiętać, bo jest to po prostu słowo „KOD500„. Dlaczego właśnie taka liczba występuje na końcu? Bo cashback na start to 500 złotych!

A co, gdy rejestracja BetClic jest już za tobą? Nic straconego, bo cały czas możesz korzystać z licznych akcji promocyjnych, jakie udostępniane są przez tego bukmachera. Oczywiście, bonus powitalny jest dostępny tylko raz i nie można odbierać go częściej!

W chwili obecnej premia na start dla nowych graczy BetClic ma premię, która może wynieść do 500 PLN. Oferta jest ograniczona czasowo, dlatego ci, co się na nią zdecydowali, powinni przemyśleć, czy nie warto założyć konta jak najszybciej.

Inne oferty specjalne? Na naszej stronie zawsze aktualne są bonusy bukmacherskie za rejestrację 2019!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl