Punkty stacjonarne gorsze od typowania w internecie?

Przyzwyczailiśmy się do tego, że w dzisiejszych czasach gracze mają ogromną elastyczność w obstawianiu kuponów. Należy jednak podkreślić, że kiedyś tak nie było i ludzie byli zmuszeni do tego, żeby obstawić kupon, to musieli pójść do punktu i tam przygotować kupon i też nierzadko odstać swoje w kolejce. Z perspektywy gracza dziś wydaje się to totalną abstrakcją, ale tak, były takie czasy. Na pewno wielu z was ma sentyment do tamtych czasów, bo co prawda takie wycieczki kosztowały sporo czasu i też nierzadko nerwów, ale jednak warto było. Jak to wygląda dziś? Jakie są różnice pomiędzy obstawianiem jeszcze parę lat temu a dziś?

Punkty stacjonarne gorsze od typowania w internecie?
Punkty stacjonarne gorsze od typowania w internecie?

Jakie są zalety obstawiania online?

Jako, że trudno jest uciec od postępu technologicznego, to wykorzystuje się go również w przypadku zakładów bukmacherskich. Przyzwyczailiśmy się przez lata do tego, że trzeba było odstać w kolejce, żeby obstawić kupon oraz też czasami pokłócić się z kimś o to, że blokuje kolejkę gdy chce zmienić w ostatniej chwili dane spotkanie. Był to chleb powszedni, który skończył się wraz z obstawianiem przez internet. Obstawianie w taki sposób daje dużo komfortu, a największą zaletą jest to, że niekoniecznie trzeba wychodzić z domu i pojawić się w punkcie bukmacherskim. Można to zrobić za pomocą dowolnego urządzenia połączonego z internetem (smartfon, tablet, laptop) i odrobiny chęci.

Dużą zaletą posiadania kont u bukmacherów jest to, że można pobrać aplikację mobilną, dzięki której w wygodny sposób obstawiać zdarzenia sportowe i nie tylko. Każdy gracz, który w przeszłości chciał korzystać ze strony internetowej na małym ekranie telefonu miał zawsze z tym kłopot i raczej wymagało to od niego nie lada wzroku oraz sprytu, by kliknął w odpowiednie miejsce. Dynamika zdarzeń, szczególnych tych obstawianych na żywo jest bardzo duża i chcąc szybko zareagować na wydarzenia boiskowe poprzez obstawienie meczów, warto mieć aplikację pozwalającą na swobodne obstawienie. Jest ona dostosowana do telefonów, dzięki czemu łatwo przegląda się ofertę oraz korzysta z usługi danego bukmachera.

STS kod promocyjny 2022
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Szukając kolejnych zalet obstawiania przez internet to z pewnością jest to czas. Chcąc udać się do punktu bukmacherskiego musieliśmy poświęcić swój cenny czas, który niestety nie zawsze jest elastyczny. Przeważnie idąc do punktu obstawialiśmy jeden bądź więcej kuponów i nie wracaliśmy już tam przynajmniej tego samego dnia. Obstawianie zakładów online sprawia, że możemy wytypować wszystko co chcemy za pomocą naszego telefonu bądź innego urządzenia. Nie jesteśmy ograniczeni czasowo i nie musimy gnać jak na złamanie karku do punktu stacjonarnego, by obstawić dany mecz. Może wydawać się to zaletą, która nie wynika wprost, ale jednak warto na nią zwrócić uwagę. Warto też dodać, że w takich miejscach jak chociażby STS rejestracja trwa bardzo szybko, a nawet nie trzeba od razu weryfikować danych.

Obstawianie online jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy kochają zakłady na żywo. Wyobraźmy sobie sytuację, w której za każdym razem trzeba byłoby iść do „ziemniaka”, by obstawić kupon. Byłoby to niewygodne, a właśnie dzięki połączeniu z internetem i aplikacji mobilnej można to zrobić z dowolnego miejsca. Możemy być na wakacjach, przyjęciu rodzinnym oraz na imprezie ze znajomymi, a i tak nadal możemy obstawiać zakłady bukmacherskie i nie trzeba poświęcać na to swojej cennej energii, ale i również pieniędzy, które trzeba by było wydać na dojazd do punktu bukmacherskiego.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Temat bonusów również jest bardzo istotny. Gracze obstawiający przez internet mogą liczyć na sporą ilość bonusów, dzięki czemu obstawianie w takiej formie staje się łatwiejsze i przede wszystkim czują, że są bardzo doceniani przez firmy. Każdy z bukmacherów oferuje na start bonus w postaci 50 albo 100% od wpłaty, co już przekona gracza. W zależności od firmy, którą wybierze jest w stanie otrzymać naprawdę wiele bonusów, które może potem obrócić na pieniądze i wypłacić na konto. Nie można co prawda podchodzić do tego jak do darmowych pieniędzy, natomiast są to środki wymagające kilkukrotnego obrócenia i są to wirtualne pieniądze. 

Częstym tematem w kontekście zakładów online są wpłaty oraz wypłaty. Jako, że bankowość rozwija się z roku na rok, to wpłaty odbywają się błyskawicznie na konto gracza, natomiast co do wypłat, to najszybsi bukmacherzy przetwarzają je do kilku minut. Nie zmienia to jednak faktu, że bardzo szybko trafiają one na konto bankowe.

Co z punktami bukmacherskimi? Jakie są ich zalety?

Superbet bukmacher online - obstawianie w internecie
Superbet bukmacher online – obstawianie w internecie

Nie można nie przeoczyć coraz większej ilości firm bukmacherskich, które legalnie świadczą swoje usługi na terenie naszego kraju. Przeważnie jednak są to firmy, które nie otwierają lokali stacjonarnych, ale całą swoją energię inwestują w rozwijanie swojej oferty online. Najwięksi jednak gracze w Polsce czyli punkty STS oraz Fortuna dysponują największą ilością lokali stacjonarnych. Owszem, można znaleźć również lokale mniejszych bukmacherów, jednak znacząco oni odstają od gigantów wyżej wymienionych.

Lokale stacjonarne to miejsce, w których można przez cały czas obstawiać kupony. Są one otwarte przez 7 dni w tygodniu i nawet niektóre z nich są otwarte do późnych godzin wieczornych, natomiast nie są otwarte całą dobę. Tutaj jest problem więc dla graczy, którzy chcieliby na żywo obstawiać nocne rozgrywki jak NHL, NBA czy NFL. Nie zmienia to jednak faktu, że punkty stacjonarne przeszły znaczącą metamorfozę względem poprzednich kilku lat. Obecnie są to lokale dysponujące możliwością sprawdzenia statystyk za pomocą tableta czy też w innej formie, co na pewno jest zasługujące na uwagę. Są to cały czas te same punkty co kiedyś, ale jednak nowoczesność zawitała do nich jak najbardziej jest to tylko możliwe. 

W punktach stacjonarnych można obstawić też mecze na żywo oraz co ciekawe, zakłady wirtualne cieszące się sporą popularnością. Mają one to do siebie, że rozstrzygają się raptem w kilka minut i można od razu odebrać wygrane środki i przeznaczyć je na inny dowolny cel. Cały czas można znaleźć w lokalach wiele osób, które nieustannie stoją w kolejkach, więc jeżeli ktoś chce poczuć magię ubiegłych lat, to z pewnością tutaj ją poczuje. 

Ciekawostką wynikającą z chodzenia do punktów bukmacherskich jest to, że można poznać w nich wiele ciekawych osób. Mogą być to ludzie z różnych gałęzi przemysłu, którzy są i bogatymi przedsiębiorcami, ale też i młodymi osobami na dorobku. Idea jaką jest obstawianie zakładów bukmacherskich łączy tak naprawdę graczy ze wszystkich warstw społecznych. Często nawet się okazuje, że tymi najskuteczniejszymi są niepozorni, którzy niewiele się odzywają. Samo przychodzenie do punktu to dla niektórych prawdziwy rytuał gdzie mogą spędzić czas wśród interesujących osób i powymieniać się poglądami. Dotyczy to przeważnie osób samotnych, które niekoniecznie mają bliskich dookoła siebie. Taki wypad do punktu bukmacherskiego można traktować jako spacer i zaliczenie określonej ilości kilometrów, by zadbać o swoją sylwetkę.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce