Typy bukmacherskie na siatkówkę – jak ją obstawiać w 2020 roku?

Siatkówka to sport, który od kilku lat cieszy się tendencją zwyżkową w wielu kwestiach – zarówno jeżeli chodzi o kibiców, którzy gromadzą się w halach i przed telewizorami, jak i tych, którzy decydują się na obstawianie rozgrywanych w jego ramach spotkań. Nie od dziś sport ten stanowi podstawę oferty większości polskich bukmacherów – chcąc go obstawiać musimy jednak wiedzieć, jakich zasad przestrzegać, skąd brać sprawdzone typy na siatkówkę oraz u których bukmacherów typować, aby korzystać z najlepszej oferty na rynku. Tymi wszystkim kwestiami zajmiemy się w tym artykule.

Typy bukmacherskie na siatkówkę - jak ją obstawiać w 2020 roku?
Typy bukmacherskie na siatkówkę – jak ją obstawiać w 2020 roku?

Typy na siatkówkę – skąd je brać?

Sprawdzone i zaufane typy na siatkówkę mogą okazać się dla nas zbawienne – zwłaszcza jeśli nie jesteśmy do końca przekonani co do słuszności naszych przewidywań. Nigdy nie należy ich tez na ślepo powtarzać. Znacznie lepiej traktować je jako wskazówkę i swoiste potwierdzenie własnych przypuszczeń. Skąd zatem je brać? Siatkówka jest na tyle popularną dyscypliną, że ich źródeł jest sporo, a do tych najlepszych należą:

  • portale i pisma tematyczne – śledząc zapowiedzi meczów czy to na profesjonalnych portalach, czy też pismach sportowych (niekoniecznie typowo siatkarskich) możemy zyskać godne zaufania typy bukmacherskie – w końcu przeszły one przez korektę, zanim w ogóle trafiły do odbiorcy docelowego;
  • studia meczowe – najlepsze źródło sprawdzonych typów od absolutnych ekspertów orientujących się nie tylko w całej branży, ale też w konkretnych rozgrywkach, które obstawiamy;
  • fora bukmacherskie – tutaj zwrócić powinniśmy uwagę na te znajdujące się w obrębie serwisów bukmacherskich (jak chociażby Strefa Typera w Fortunie) – prezentują one typy, które rzeczywiście ktoś wykorzystał, poddając je pod ocenę innych;
  • kursy bukmacherskie – istnieje przekonanie, że najlepszym typerem jest sam bukmacher – to on ustala bowiem kursy na każde spotkanie i zawsze opiera je na swoich predykcjach, zawsze popartych dogłębną analizą; widząc więc spotkanie, w którym jedna drużyna posiada bardzo wysoki kurs, a inna niski możemy przypuszczać, że bukmacher nie spodziewa się wygranej tej pierwszej.
bonus bez depozytu w sts 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Typy na siatkówkę na żywo

U każdego z Polskich bukmacherów możliwe jest obstawianie siatkówki w dwóch modelach: przedmeczowym oraz na żywo. W przeciwieństwie do innych sportów, specyfika siatkówki sprawia, że bardziej poleca się obstawianie jej na żywo – zwłaszcza jeśli posiadamy odpowiednio duży budżet. Obstawiając na żywo możemy brać pod uwagę sprawdzone typy na siatkówkę pozyskane jeszcze przed meczem – pamiętajmy jednak, aby dostosowywać je do sytuacji panującej na boisku.

Co ważne, wielu topowych polskich bukmacherów daje dostęp do transmisji na żywo, które w znacznym stopniu ułatwiają typowanie w tym modelu.

Najważniejsze imprezy siatkarskie – co warto obstawiać?

Wydarzenia sportowe w obrębie siatkówki toczą się niemal cały rok – aby jednak obstawiać sukcesywnie, najlepiej jest skupić się tylko na jednych, dokonując ich dogłębnej i jak najbardziej kompleksowej analizy. Wybór mamy spory, a spośród najważniejszych rozgrywek siatkarskich wyróżnić należy:

  • mecze ligowe – to nie tylko polska PlusLiga, ale i wiele lig zagranicznych – brazylijska, belgijska czy rosyjska; stanowią one główne rozgrywki w każdym kraju, a zarazem te najchętniej obstawiane na porządku dziennym;
  • mecze reprezentacyjne – mowa tutaj zarówno o Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Świata, ale też o Lidze Narodów, w siatkówce uważanej za co najmniej tak samo ważną;
  • memoriały i spotkania towarzyskie – gdy akurat nie trwa sezon, drużyny spotykają się, by brać udział w mniejszych turniejach; jednym z tych najciekawszych jest organizowany regularnie przez Polskę Memoriał Huberta Wagnera; turnieje tego typu są jednak zwykle krótkie i kameralne, choć najczęściej opatrzone bardzo korzystnym kursem.
zakłady bukmacherskie na siatkówkę
zakłady bukmacherskie na siatkówkę

U których bukmacherów grać swoje typy na siatkówkę?

Już od wielu lat siatkówka, obok piłki nożnej, jest dyscypliną, bez której bukmacher praktycznie nie mógłby istnieć. W związku z tym znajduje się ona w ofercie każdego polskiego buka, choć nie każdy pokrywa ją w taki sam sposób. Do tych przykładających do niej największą wagę należą:

www.Betclic.pl – z uwagi na fakt, że Betclic jest oficjalnym sponsorem siatkarskiej Reprezentacji Polski Mężczyzn, to właśnie u niego można liczyć na najlepsze oferty – pod względem kursów i promocji – na spotkania rangi reprezentacyjnej; sam bukmacher prezentuje również solidną ofertę również jeśli chodzi o inne rozgrywki, umożliwiając ich obstawianie zarówno przedmeczowo, jak i na żywo; 

www.STS.pl – u najpopularniejszego bukmachera w Polsce najlepiej obstawiać naszą rodzimą PlusLigę, której jest sponsorem. Operator  ten daje też dostęp do interesujących bonusów oraz wielu rozgrywek zarówno reprezentacyjnych, jak i ligowych spoza Polski;

www.eFortuna.pl – choć Fortuna nie jest sponsorem najważniejszych z perspektywy polskiego typera rozgrywek, oferuje bardzo stabilne kursy na wszystkie wydarzenia znajdujące się w jej ofercie; jej oferta jest kompletna i kompleksowa, a dodatkowo budują ją najróżniejsze akcje promocyjne zorientowane właśnie wokół siatkówki.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce