Typy na US Open 2018. Jak wygrać 1500 PLN?

27 sierpnia startuje US Open 2018. Kto w tym roku zwycięży wsród pań oraz panów na kortach w Nowym Jorku? Zobaczcie, gdzie obstawiać i wziąć udział w zabawie typerskiej z nagrodą 1500 PLN! 

Typy na US Open 2018. Jak wygrać 1500 PLN?
Typy na US Open 2018. Jak wygrać 1500 PLN?

Jeżeli masz swoje osobiste skuteczne sposoby na obstawianie tenisa, bez wątpienia powinna zainteresować cię najnowsza oferta przygotowana przez legalnego bukmachera LV BET.

Liga typerów US Open – 1500 PLN do wygrania!

W promocji na US Open do zdobycia są nagrody pienieżne w wysokości od 80 do nawet 1500 PLN. Co trzeba zrobić, by mieć szansę na wygraną? To proste – obstawiać spotkania US Open ze stawką wynoszącą minimum 10 PLN.

W przypadku oferty na US Open nie jest wymagany żaden kod promocyjny. Istotne jest, by grać zarówno w sierpniu, jak i we wrześniu na spotkania rozgrywane w Nowym Jorku.

Nie znasz się za bardzo na tenisie, ale wszelkiego rodzaju rywalizacja typerska to dla ciebie coś godnego uwagi? W takim razie na pewno powinieneś sprawdzić, najnowsze typy na US Open 2018!

Turniej w Stanach Zjednoczonych startuje już 27 sierpnia 2018 roku i właśnie tego dnia będzie miał swój początek konkurs bukmacherski przygotowany przez LV BET!

Macie dodatkowe pytania? Biuro Obsługi Klienta LV BET chętnie na nie odpowie i wyjaśni wszelkie wątpliwości!

——

LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce