Co to jest Pakiet Pudziana? Wszystko, co trzeba wiedzieć!

Pakiet Pudziana, czyli specjalny bonus Betfan, który dostępny jest dla wszystkich nowych klientów. Co trzeba o nim wiedzieć? Podajemy wszystkie aktualne informacje. Przydadzą się nie tylko początkującym!

Co to jest Pakiet Pudziana? Wszystko, co trzeba wiedzieć!
Co to jest Pakiet Pudziana? Wszystko, co trzeba wiedzieć!

Betfan i jego Pakiet Pudziana

Pakiet Pudziana to jedna z tych promocji które wzbudzają wśród graczy największe zainteresowanie. Duży wpływ na to na pewno ma postać tytułowego byłego strongmana, a obecnie zawodnika mieszanych sztuk walki. Co trzeba wiedzieć o tej ofercie specjalnej, by być dobrze przygotowanym do odebrana wszystkiego, co oferuje?  

Każdy bukmacher internetowy robi co tylko może, by jego oferta powitalna przykuła uwagę typerów. Marce Betfan wyszło to doskonale i to nie tylko za sprawą dobrze znanego sportowca w roli głównej. Pakiet Pudziana przez długi czas był największym bonusem powitalnym w Polsce, natomiast do dzisiaj uważany jest za jednego z najlepszych. Statystyki pokazują również, że chętnie korzysta z niego bardzo wiele osób. 

bonus bez depozytu w sts 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Nie ma żadnego znaczenia to, czy mieliśmy już okazję słyszeć o Betfan, czy dopiero teraz zaczęliśmy interesować się tą marką. Pakiet Pudziana to oferta skierowana do tych, którzy dopiero co założą konto typerskie, a więc aktualni klienci bukmachera nie mają czego tu szukać!

Betfan kod promocyjny „BETONLINE”. Co daje?

Co składa się na Pakiet Pudziana Betfan? Jak sama nazwa na to wskazuje, to więcej niż jeden bonus powitalny dla nowych. Łącznie do zdobycia jest aż 3000 złotych, co jest naprawdę ogromną kwotą jak na polskie realia! Jakby jeszcze było mało, przy rejestracji wpisać można kod promocyjny „BETONLINE”, który powiększa bonus o dodatkowe 100 PLN w formie zakładu bez ryzyka. 

Wpisanie kodu jest opcjonalne, ale jeżeli nie zdecydujemy się na nie od razu, później nie będziemy już mieli żadnej możliwości, by to zmienić. Obecnie dzięki niemu zyskujemy aż 100 PLN jako zakład bez ryzyka, co oznacza możliwość odebrania do 100 PLN zwrotu w przypadku niepowodzenia w pierwszym kuponie zagranym na stronie bukmachera. 

Oferta bukmachera Betfan jest dostępna nie tylko na tradycyjnej stronie internetowej, ale także w aplikacji mobilnej lub po prostu na urządzeniach przenośnych z dostępem do internetu bez względu na system, na jakim pracują. Bez względu na to czy planujecie zakładać konto, czy już rozpocząć obstawianie – na telefonie również zrobicie to bez żadnego problemu! 

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Obstawianie bez podatku + promocje na każdy dzień w roku!

Betfan nie jest bukmacherem, który na polskim rynku działa bardzo długo, ale trzeba przyznać, że zrobił furorę dzięki swojej ofercie powitalnej i różnego rodzaju promocjom organizowanym przez cały rok. To jedyna marka typerska w naszym kraju, gdzie przez 365 dni możemy obstawiać kupony bez podatku, czyli z wygranymi większymi o 14%. Nie można nie wspomnieć też o akcji Radar365, czyli kalendarzu bonusów z wszelkiej maści doładowaniami na każdy dzień tygodnia! 

Opinie o Pakiecie Pudziana. Czy to dobry bonus?

Pakiet Pudziana zbiera bardzo wiele pozytywnych opinii w sieci. Nie trzeba wierzyć nam na słowo, a wystarczy przejrzeć to, co w internecie. Najlepszym źrodłem informacji o bukmacherach są zawsze niezależne fora dyskusyjne. Już teraz możecie przeczytać kilka komentarzy, które na nich znaleźliśmy! 

Bonus odebrany bez żadnego problemu. Wystarczyło kilka kliknięć, by dostać kasę na obstawianie. Pakiet Pudziana to dla mnie 5/5!”

„Zrozumiały bonus, z którego będą zadowoleni nawet ci najbardziej wymagający. Ponad 3000 złotych na start to coś więcej niż duża kasa. Nic tylko chwalić!”

„Nie znałem do tej pory bukmachera Betfan, ale pozytywne opinie w sieci przekonały mnie do niego. Dobrze zrobiłem, bo jak na razie trudno mi się do czegokolwiek przyczepić”

Dzięki bonusowi przygotowanemu przez markę Betfan można nie tylko zdobyć pieniądze na granie przy depozytach, ale również podczas samego obstawiania. Portal www.Betfan.pl powiększa nowym graczom wygrane x10, dzięki czemu znacznie łatwiej im zbudować budżet na stawianie kolejnych kuponów bukmacherskich. 

Strona internetowa bukmachera Betfan
Strona internetowa bukmachera Betfan

Jeżeli chcemy odebrać Pakiet Pudziana Betfan, niczego na stronie www.Betfan.pl nie musimy zaznaczać. Taką nazwę ma standardowy bonus powitalny, tak więc żadne wyjątkowe kroki nie są wymagane. Żeby było jeszcze lepiej – całą rejestrację da się załatwić dosłownie w kilka chwil. Wszystko ze względu na fakt, iż Betfan nie wymaga od nowych graczy natychmiastowej weryfikacji danych! 

Dzięki temu, że Betfan jest bukmacherem legalnym, nikt nie musi się martwić o to, iż łamie u niego zasady przewidziane w polskim prawie. Nie brakuje na rynku zagranicznych serwisów, które wprowadzają uczciwych graczy w błąd, dlatego tak istotne jest to, by odróżniać te dobre strony bukmacherskie od złych. 

Betfan bonus bez depozytu 2020

Niestety, w Pakiecie Pudziana nie mamy do dyspozycji premii bez wpłaty. Betfan bonus bez depozytu 2020 byłby doskonałą wiadomością, jednak na ten moment nic nie wskazuje na to, by taki prezent miał być przygotowywany. Czy to wiele zmienia? Niekoniecznie – Betfan to przede wszystkim wysoki bonus b. Jeżeli szukamy premii niewymagającej przelewu powinniśmy zerknąć na www.STS.pl

STS kod promocyjnyBETONLINE” każdemu nowemu graczowi zapewnia na tej stronie aż 29 PLN bez depozytu do wykorzystania na obstawianie meczów online. To jedyna oferta specjalna o takiej wartości w polskim internecie!

Betfan ma także aplikację mobilną!
Betfan ma także aplikację mobilną!

Betfan każdemu klientowi daje dostęp do ogromnej ilości zakładów. Zawsze znajdziemy u niego coś na sport, ale także nie brakuje kursów na Wirtualne Sporty czy zakłady specjalne jak te związane z polityką, programami telewizyjnymi, ekonomią, a nawet… pogodą. 

Legalny bukmacher Betfan ciągle się rozwija. Na naszej stronie piszemy o wszystkich nowościach, jakie tylko można u niego znaleźć. Nowy bonus, produkt typerski, a może coś jeszcze innego? Bez względu na wszystko, zostaniecie o tym poinformowani!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce